Новий "хижак" для "вовчої зграї" ВМСУ: Новозбудований малий броньований артилерійський катер прибув до Одеси

Головне призначення малих броньованих артилерійських катерів у загальній системі бойового застосування ВМС ЗС України – патрулювання в ближній морській зоні, захист важливих об’єктів морської інфраструктури та прибережної зони України.

7-й корпус із серії катерів проєкту 58155 (малий броньований артилерійський катер), збудований на суднобудівному підприємстві «Кузня на Рибальському», передають Патріоти України з посиланням на АрміяInform. Об этом сообщает agregator.in.ua со ссылкой на СМИ.

Після проведення всіх встановлених випробувань, цей катер увійде до сил постійної бойової готовності ВМС ЗС України.

За словами представника підприємства «Кузня на Рибальському» Леоніда Бабака, незабаром катер протестують в акваторії Чорного моря поблизу берегів Одещини. "Згідно з планом випробувань під час виходів особливу увагу приділятимуть безперебійній роботі всіх систем і механізмів, живучості та надійності матеріальної частини. Прискіпливо перевірятимуть морехідні якості катера під час роботи в штормову погоду, швидкість його ходу, маневрені характеристики, можливості енергетичної установки й апаратури навігації. Заводчани разом з екіпажем перевірять роботу рульового, якірного, швартовно-буксирного та леєрного пристроїв, а також герметизацію зовнішнього контура катера", – поінформував Леонід Бабак.

Під час випробувань у морі також перевірять можливості кормових та носових бойових модулів. Екіпаж виконає бойові вправи стрільб по морських і берегових цілях.

Головне призначення малих броньованих артилерійських катерів у загальній системі бойового застосування ВМС ЗС України – патрулювання в ближній морській зоні, захист важливих об’єктів морської інфраструктури та прибережної зони України, а також протидія імовірним висадкам десантних засобів противника на узбережжя тощо.


Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/novyi-khyzhak-dlia-vovchoi-zghrai-vmsu-novozbudovanyi-malyi-bronovanyi-artyleriiskyi-kater-prybuv-do-odesy-297720.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя