Переворот у столиці. Радник Кличка повідомив, що у стосунках з Офісом президента оголошено перемир’я

Переворот у столиці. Радник Кличка повідомив, що у стосунках з Офісом президента оголошено перемир’я
Рейтинг Віталія Кличка у Києві зростає Об этом сообщает sovsekreti.in.ua со ссылкой на СМИ.


Радник мера Києва Максим Бахматов, якого називають кризовим менеджером у столичній владі, заявив, що протистояння Віталія Кличка з офісом президента Володимира Зеленського більше немає.


Про це він сказав в інтерв’ю Bihus.Info.


За його словами, другої спроби «завалити Кличка» в офісі президента Зеленського не буде. «Вже є чим займатися», — сказав Бахматов


«Одна історія, коли Богдан тролить Кличка, інша історія — коли Богдан буде намагатися тролити Бахматова, а Бахматов буде тролити Богдана», — зазначив він.


Те, що відбувалось у публічному і непублічному просторі між Богданом і Кличком, Бахматов назвав фарсом та дешевим наступом. А також додав, що рейтинг Кличка в Києві останнім часом зростав, а кандидата від Банкової Олександра Ткаченка — падав.


Дивіться повну версію інтерв’ю з Бахматовим:
Нагадаємо, 4 вересня новий Кабмін погодив звільнення Віталія Кличка з посади голови Київської міської державної адміністрації і звернувся з відповідним поданням до Офісу президента.


Віталій Кличко позивається до Кабінету міністрів, прем’єр-міністра Олексія Гончарука й керівника Офісу президента Андрія Богдана через рішення про звільнення його з посади голови Київської міської держадміністрації.


Також Віталій Кличко просить Національну поліцію відкрити кримінальне провадження щодо «самоправства» Андрія Богдана


7 жовтня стало відомо, що народний депутат Олександр Ткаченко подав декларацію в НАЗК як кандидат на посаду голови Київської міської державної адміністрації.


Читайте також:

  • Кличко vs Богдан. Війна імпровізацій


Джерело статті: “http://glavcom.ua/kyiv/news/perevorot-u-stolici-radnik-klichka-povidomiv-shcho-u-stosunkah-z-ofisom-prezidenta-ogolosheno-peremirya-638018.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя