Молода дівчина з Кагарлика потребує термінової допомоги (ФОТО)

Фото з мережі Інтернет Фото з мережі Інтернет

Дівчина із села Гребені Кагарлицького району Галина Опалько просить про допомогу, щоби зібрати кошти на лікування хвороби, яка дуже стрімко розвивається

Об этом сообщает Футляр от виолончели


Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на спільноту "Ржищівський міськвиконком" у Facebook.


Нещодавно в Галини виявили захворювання, яке, на жаль, не можуть вилікувати українські лікарі. Недуга дівчини дуже стрімко прогресує, тому її єдина надія на порятунок — це дороговартісне лікування в Іспанії. Сума, яка подарує молодій кагарличанці життя просто захмарна — близько 30 тис доларів. Таких коштів у родини немає. Багато рідних, знайомих і просто небайдужих людей уже відгукнулися на заклик про допомогу та зібрали частину суми. Госпіталізацію лікарі планують на 23 лютого, тому дівчина надіється на будь-яку фінансову допомогу від небайдужих.


Карта ПриватБанк


5168-7554-5083-0399


Отримувач Опалько Галина


Нагадаємо, що за невеликий проміжок часу бобри знищили близько двадцяти дерев у історичному парку Кагарлика, жителі звернулися за допомогою.
Джерело статті: “http://mykyivregion.com.ua/2020/02/14/moloda-divchina-z-kagarlika-potrebuye-terminovoyi-dopomogi-foto/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя